4 commenti

  1. Ela Ł.

    Bardzo dobry pomysł, żeby samemu przygotować kostkę rosołową. Wiadomo co w miej jest.
    Skład można za każdym razem lekko modyfikować według smaku. Ja trzymam ją w pojemniczku w zamrażarce. Łyżeczką nabieram tyle ile w danej chwili potrzebuję, bo dzięki soli ona do końca nie zamarza. Polecam, bo szybko i łatwo się to robi. A jaka satysfakcja!!!

    • Joanna Justyna

      Cześć Elu,
      Prawda, że to zupełnie prosta rzecz przygotowanie takiej kostki bulionowej, gdzie oprócz satysfakcji fundujemy sobie trochę zdrowia na talerzu, zamiast truć się niepotrzebnie konserwantami. Bardzo Ci dziękuję za komentarz.

  2. Małgorzata

    Kostki są super. Za każdym razem trochę inny smak teraz zrobiłam z czoskiem. Mnie one się zamrażają. Chyba daję mało soli zresztą z premedytacją bo daję je też siostrze a Ona mało soli

    • Joanna Justyna

      Małgosiu, bardzo się cieszę, że sprawdził się ten przepis w Twojej kuchni. Ja też często z niego korzystam, to taki zdrowy zamiennik popularnych sklepowych kostek, które z warzywami niestety mają mało wspólnego. Małgosiu, daj znać jak sprawdziły Ci się te z dodatkiem czosnku… Jest mi naprawę miło, że zaglądasz do mnie🥰 Dzięki

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *